• Follow us on
  • rss
3 czerwca 2018

Po mistrzowsku

Hop hop, zapaleńcy!

Stopień mistrzowski ustanowiliśmy z myślą o osobach wysoce doświadczonych, którym zawsze mało. Chodzi nam o to, żeby starzy wyjadacze również mieli szansę na pójście do przodu i zaznanie szaleństwa na dostosowanym poziomie. Chcemy uniknąć sytuacji cierpliwego i wyrozumiałego  oczekiwania kocurów na resztę grupy, kiedy ciało-umysły rwą się żeby iść dalej. Nie chcemy marnować czasu na powtarzanie oczywistości, które słyszeliście tysiąc razy. Wreszcie: chcemy dać Wam szansę pracy z ludźmi o podobnych kwalifikacjach, co jest niezwykle przydatne zwłaszcza w charakterystyce kontaktu.
Jednocześnie zapewniamy Was, że spotykamy się nie tylko w celu zabawy, ale również rozwoju- a temu zjawisku towarzyszy proces popełniania błędów i dowiadywania się „czego jeszcze nie wiem?”. Nie bójcie się więc wysyłać zgłoszeń jeśli nie jesteście chodzącą alfą i omegą- nikt nie jest . Grunt w tym jak szybko jesteście w stanie się połapać.

Oto warsztaty, które prowadzone będą na omawianym poziomie. Opisy zajęć znajdziecie na naszej stronie w zakładce zapisów. Na dniach będziemy również zamieszczać ich profile na naszym FB.
-Kontakt improwizacja – Ray Chung
-Kontakt improwizacja – Sebastian Fliegel + Michał Ratajski
-Rozdroża ciała/ Improwizacja sceniczna (ścieżka) – Anna Piotrowska/ Jacek Owczarek
-Współczesny/ Improwizacja sceniczna – Anna Piotrowska/ Jacek Owczarek
-Współczesny – Anna Krysiak
-Współczesny – Igor Podsiadły
-Taniec śniącego ciała (ścieżka) – Anna Godowska + Sławomir Krawczyński

Przy okazji zapraszamy do poczytania o idei tegorocznej edycji warsztatów.

Do usłyszenia!

Scroll to Top