• Follow us on
  • rss
4 czerwca 2018

2 in 1: Piotrowska z Owczarkiem

W tym roku macie okazję spotkać się z dwoma instruktorami w ramach jednych zajęć. Przedstawiamy ścieżkę i zajęcia prowadzone przez Annę Piotrowską i Jacka Owczarka. Obydwa warsztaty podzielone są na dwa bloki po 3 dni z jednym prowadzącym: Piotrowska nd-wt, Owczarek czw-sb.

Ścieżka: Rozdroża ciała/ Improwizacja sceniczna 
Anna Piotrowska: Rozdroża ciała 
Rozdroże, skrzyżowanie ciała obserwowanego i obserwującego siebie w akcji, w przestrzeni rozpoznanej, zgłębionej, odczuwanej. Wykorzystanie doświadczenia ciała zapisanego w ciele. Konfrontacja z przestrzenią, energią, samopoczuciem w przestrzeni pomniejszonej i zwielokrotnionej. Jak zobaczyć więcej, usłyszeć więcej i poczuć więcej. Istotną rzeczą będzie budowanie autokonfliktu.

Jacek Owczarek: Improwizacja sceniczna
Podczas trzech dni coachingu uczestnicy będą poznawać różne narzędzia i techniki improwizacji w ruchu, aby wykorzystać je do studiowania i rozwijania postaci. Nauczą się ją rozumieć, czuć i wyrażać poprzez ciało. Zaangażują ruch, ciężar, głos, kinesferę, zmysły, gesty, skojarzenia i emocje. Praca z postacią w improwizacji to także okazja na odkrycie nowych jakości ruchu.

Z tym samym duetem macie okazję spotkać się na zajęciach Współczesny/ Improwizacja sceniczna.
Anna Piotrowska: Współczesny
fast foot / wchodzisz – schodzisz Na każdym etapie liczy się pasja i fascynacja ruchem, a w dalszej drodze tańcem. Nie ważne ile na ten moment wiesz, ważne ile chcesz się o sobie dowiedzieć i zlokalizować siebie w ciele. Dobra energia, pasja, szybkie działanie.

Jacek Owczarek: Improwizacja
Zajęcia będą poświęcone tematyce improwizacji scenicznej i pracy z postacią: czasowi, przestrzeni, pracy nad jakościami ruchowymi z wykorzystaniem różnych narzędzi improwizacyjnych.

O instruktorach możecie poczytać klikając poniżej:
-O Annie Piotrowskiej
-O Jacku Owczarku

A w przerwie zachęcamy do zapoznania się z artykułem, w którym przekazujemy tegoroczne idee.

Zapraszamy do zapisów!

Scroll to Top